Кошик
219 відгуків
+380 (63) 181-32-31
+380 (99) 048-28-81
+380 (97) 205-48-48
Московский проспект 247, Харків, Україна
Спортивный магазин Kosas

Тренувальний інвентар

Тренувальний інвентар

Активний спосіб життя, любов до спорту, спортивний гарт – ці якості завжди цінуються дуже високо. В останні роки можливостей для тренувань достатньо: спортивні клуби, зали фітнесу, басейни та багато іншого. То і справа нас знайомлять з новими напрямками у фітнесі, спортивних танцях, аеробіки – все це добре і викликає повагу. Але головною любов'ю любителів спорту усього світу, є і - впевнені!- ще довго буде футбол – кумир нашого дитинства, друг юності, надійний товариш, який супроводжує нас у житті. Где еще можно испытать такую бурю эмоций и азарта, такое чувство локтя и взаимопомощи, такую концентрацию в стремлении к общей цели, как не на футбольном поле. И это не зависит от того, играют любители или профессионалы, взрослые или дети, мужчины или женщины.

Первый шаг к будущим победам – качественный тренировочный инвентарь

Футбол – не легкая прогулка. Чтобы чего-то достичь (даже на дворовом уровне), нужно много и правильно тренироваться. И для команды рано или поздно встает вопрос: где купить футбольный инвентарь.

Інтернет-магазин Kosas пропонує купити футбольний тренувальний інвентар з найменшими витратами часу, нервів і коштів. У нас на сайті ви зможете вибрати і замовити все необхідне обладнання одним кліком мишки. При цьому товари і доставка обійдуться вам за досить демократичними цінами. Ми намагаємося врахувати всі побажання наших клієнтів і пропонуємо різноманітні моделі футбольного тренувального інвентарю в залежності від рівня спортивної підготовки замовників.

·         Если вы всерьез решили заняться футболом, вам необходимо купить дорожку тренировочную. Без тренировки скорости, выносливости, правильного дыхания на футбольном поле не продержаться и десяти минут. Причем иметь беговую тренировочную дорожку желательно и на тренировочной базе, и дома у каждого игрока. Да и члены вашей семьи, даже если связаны с футболом только как болельщики, скажут спасибо за такой подарок.

· Для серйозної підготовки обов'язково потрібно купити конус для тренувань. Одна з найважливіших завдань у підготовці – навчитися точно визначити позицію гравця, його можливі дії при обході суперника і дриблінгу. У цьому незамінну допомогу нададуть розмічальні конуси і фішки. Зроблені з якісних матеріалів, вони досить міцні і при цьому безпечні.

·         Для филигранной отработки свободных ударов, пасов, слалома, сближения и других необходимых элементов предлагаем купить манекен футбольный тренировочный. Удобный, легкий, надежно и безопасно закрепленный стальными шипами в грунт, манекен даст вам возможность довести мастерство до совершенства.

·         Предлагаем купить координационную дорожку. Важнейший инвентарь, тренирующий координацию движений, доскональное владение телом, скорость реакции и стремительность принятия решений – такие необходимые футболисту качества – представлен в Kosas в большом разнообразии вариантов.

Співробітники інтернет магазину Kosas з радістю допоможуть підібрати необхідний інвентар і досвідченим командам, і батькам, вперше приобщающим малюка до великої гри.

Контакти
+380 (63) 181-32-31
+380 (99) 048-28-81
+380 (97) 205-48-48
(только viber)
+380 (97) 205-48-48
(только whatsapp)
Московский проспект 247, Харків, Україна
Спортивный магазин Kosas

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner